Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 33.00 m2 do 103.00 m2

Liczba pokoi:
od 2 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji ATAL Warta Towers

ATAL Warta Towers w Poznaniu to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa dla osób ceniących miejski styl życia w klimatycznym otoczeniu zieleni i rzeki. Atrakcyjne położenie w dzielnicy Nowe Miasto, nieopodal Warty, zapewni mieszkańcom łatwy dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej oraz niezbędne wygody i przyjemności tuż pod ręką.

W 17-piętrowym budynku powstaną 352 mieszkania o metrażu od 26 do 108 mkw. i liczbie pokoi od 1 do 4. Przestronne, zaprojektowane z myślą o ergonomii, dużej ilości światła dziennego i ustawnej aranżacji, wpłyną na wysoki komfort życia i poczucie codziennej harmonii. Do mieszkań będą przynależeć tarasy, idealne pod zieloną przestrzeń wypoczynkową. Komfort zagwarantują mieszkańcom ATAL Warta Towers również nowoczesne windy, a także 305 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 60 miejsc postojowych naziemnych, 184 komórki lokatorskie, pomieszczenie oraz stojaki na rowery i 15 lokali handlowo-usługowych na parterze. Elewację eleganckiej, minimalistycznej bryły pokryje szlachetny tynk w kolorze ciemno i jasno szarym. Całości dopełnią balustrady tarasów ze szkła mlecznego i dopasowana kolorystycznie, gustowna stolarka okienna. Wokół budynku i na wewnętrznym dziedzińcu zostanie nasadzona roślinność. Obiekt i jego otoczenie z wygodnymi ławkami i dodatkowym parkingiem oświetli energooszczędna instalacja.

ATAL Warta Towers powstanie przy ul. Rataje 166, obokronda Starołęka, u zbiegu ulic Hetmańskiej i Zamenhofa,zaledwie 350 m od otulonego przyrodą brzegu Warty. W tym miejscu, należącym do najbardziej perspektywicznychlokalizacji w Poznaniu, czuć, jak energia miasta przeplata się z historią dzielnicy i atmosferą sielskiego zakątka nadrzeką. W okolicy znajdują się nie tylko liczne terenyrekreacyjne z atrakcjami dla dzieci i dorosłych, lecz także potrzebne na co dzień sklepy (najbliższe markety i dyskonty 2–10 minut spacerem od budynku; w 8 minut można dojechać samochodem do galerii

handlowej Posnania), punkty usługowe, restauracje, liczne ośrodki zdrowia i placówki edukacyjne (droga do przedszkola, podstawówki czy liceum zajmie ok. 10 minut).

Niewątpliwą zaletą najnowszej poznańskiej inwestycji ATAL są dogodne połączenia z miastem i terenami podmiejskimi. W pobliżu Warta Towers znajduje się kilka przystanków komunikacji publicznej. W ciągu 15–20 minut można dotrzeć do centrum handlowego M1, na Stare Miasto, dworzec główny i do kompleksu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zmotoryzowani do najbliższego zjazdu na autostradę A2 dostaną się w 10–15 minut. Komfort podróżowania zapewni im także ul. Hetmańska – jazda na lotnisko Ławica zajmie niecałe 30 minut. Samochodem, autobusem albo koleją można szybko dojechać również do Gądek, Puszczykowa i innych podpoznańskich miejscowości.

W ATAL Warta Towers swoje miejsce z łatwością odnajdą zarówno osoby preferujące miejski styl życia, jak i miłośnicy aktywnego wypoczynku na łonie natury. Rozciągające się już 5 minut spacerem od budynku tereny rekreacyjne nad Wartą, w tym szlak do malowniczego Lasu Dębińskiego i prowadząca na Ostrów Tumski Wartostrada, zachęcą do spacerów, joggingu i przejażdżek rowerowych. Znajdują się tu plac zabaw, korty sportowe i plenerowa siłownia. W sezonie warto wybrać się na miejską plażę, popłynąć w rejs rzecznym promem i wziąć udział w wydarzeniach organizowanych nad wodą. Rozrywkę na sportowo zapewnią również tereny wokół poznańskiego Jeziora Maltańskiego (15 minut tramwajem) z kompleksem basenowym, stokiem narciarskim, parkiem linowym i pobliskim ZOO. Pasjonaci zabytków, kultury i spotkań towarzyskich mogą wyruszyć na tętniący życiem Stary Rynek. Dobrym pomysłem na weekend poza miastem będzie natomiast Wielkopolski Park Narodowy. W ATAL Warta Towers życie nabierze nowych barw, a każdy dzień dostarczy niezapomnianych wrażeń – singlom, parom i rodzinom z dziećmi.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera