Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:

Liczba pokoi:

Planowany termin oddania

Filtruj według kryteriów:

Liczba pokoi:

Planowany termin oddania:

Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 30.00 m2 do 95.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji MY BEMOWO 3

Osiedle My Bemowo 3 to inwestycja zlokalizowana przy ul. Batalionów Chłopskich 79. Ten kolejny etap znanego już na Bemowie osiedla charakteryzował się będzie nowoczesnym wyglądem, dużymi tarasami , balkonami a także przydomowymi ogródkami. Na My Bemowo 3 przeznaczono aż ¼ terenu  na tereny zielone. Zajdzie się na nich prywatne jeziorko oraz tereny rekreacyjne dla dorosłych i dzieci. Inwestycja zlokalizowana w bliskiej okolicy Parku Górczewska znajdzie swoich miłośników w singlach jak i w rodzinach z dziećmi. Osiedle wyposażone będzie bowiem w ławki multimedialne z wifi oraz stacje do ładowania telefonów. Dzięki własności gruntu, mieszkańcy nie będą ponosić dużych rocznych opłat.

Inwestycja składać się będzie ze 124 mieszkań zlokalizowanych na pięciu piętrach. Projekt obejmował będzie mieszkania jedno, dwu trzy i czteropokojowe, a więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do każdego z mieszkań będzie rozdawany pakiet Nexity Smart, a lokale wyposażone będą w wideofony. Dla posiadaczy samochodów zapewniono odpowiednią liczbę miejsc parkingowych podziemnych i naziemnych miejsc postojowych.

Inwestycja zlokalizowana jest w bliskiej odległości od sklepów  spożywczych, aptek oraz punktów usługowych. W pobliżu znajdują się także place zabaw, szkoły, przedszkola oraz restauracje. W zasięgu ręki są galerie handlowe takie jak Wola Park czy Fort Wola. Osiedle My Bemowo 3 jest świetną inwestycją w przyszłość bowiem ma tu powstać druga stacja Metra. Obecnie inwestycja otoczona jest przystankami autobusowymi, dzięki którym można dotrzeć do centrum już w kilkanaście minut. 

Biuro sprzedaży

NEXITY POLSKA

NEXITY POLSKA logo

Napisz do

NEXITY POLSKA

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera