Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Osiedle Celulozy

Rodzaj inwestycji: Domy
Adres inwestycji: Warszawa, Wawer, Nadwiśle, ul. Celulozy
Metraż: od 170.30 - do 170.30 m2
Termin oddania: 3 kw. 2018
Telefon:    22 517... Wyświetl numer

Lista domów

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji Osiedle Celulozy

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej przy ul. Celulozy są kolejną inwestycją Osiedla Młodych Spółki z o.o. realizowaną na terenie prężnie rozwijającej się dzielnicy Wawer.

Prosta bryła domów nawiązująca stylem do polskiego modernizmu tworzy ciekawą architekturę osiedla. Osiedle Celulozy to zespół 6 budynków (12 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwukondygnacyjnej (parter+piętro) na częściowo zadrzewionej działce.

Zaprojektowano dwa rodzaje domów , 8 w wersji z pergolą, która nadaje wizualnej lekkości budynkom i 4 domy bez pergoli. Każdy budynek ma zapewnione dwa miejsca postojowe, jedno w garażu w bryle budynku, drugie zaś zostało wydzielone na terenie osiedla lub na terenie działki przynależnej do domu. Elegancka elewacja budynków w kolorze ecru z elementami drewnopodobnymi i kamiennymi idealnie komponuje się z dachami pokrytymi grafitową blachą w technologii na rąbek stojący. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne , duże okna znakomicie doświetlają pomieszczenia. Stolarka okienna PCV z okleiną drewnopodobną jest dopełnieniem wysokiego standardu inwestycji.

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Wawer – największa dzielnica Warszawy

Wawer zajmuje powierzchnię 79,7 km2, co czyni go największą warszawską dzielnicą. Znajduje się po prawej stronie Wisły. Wawer jest zielony – na jego obszarze znajduje się duża część Mazowieckiego Parku Krajobrazowego (m.in. Rezerwat leśny im. Jana III Sobieskiego), pełen mniejszych i większych jeziorek (np. Jezioro Torfy). Dla Wawra typowa jest zabudowa jednorodzinna, również drewniana. Spacerując po ulicach można znaleźć wiele starych wilii, będących znakami historii.

Co ciekawe, mimo ogromnego obszaru, Wawer jest również najmniej zaludnioną dzielnicą Warszawy – mieszka tutaj ok. 4% ludności stolicy. Zabudowa dzielnicy jest bardzo luźna.

Wśród ważniejszych obiektów Wawra wymienia się: Zakole Wawerskie, Zakłady Wytwórcze Aparatury Wysokiego Napięcia, pomnik Józefa Piłsudskiego, Karczmę Wawerską (dzisiaj mieści się tutaj Zajazd Napoleoński), cmentarz żydowski, Instytut Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka, Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Z czym kojarzy się Wawer? Z zielenią (prawie 35% dzielnicy zajmują lasy), brakiem wielkomiejskiej zabudowy i silnymi więzami lokalnymi. To wspaniałe miejsce dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek. Do najciekawszych miejsc Wawra należą Marysin Wawerski (dzisiaj wielkomiejskie osiedle, dawniej były tutaj dwie osady; warto zobaczyć wojenną nekropolię oraz rezerwat przyrody), Falenica (piękne, świdermajerskie wille i zabytkowa gminna elektrownia), Anin (willowe osiedle, dawniej o charakterze letniskowym), Międzylesie i Radość (dawne miejscowości letniskowe). Zakole Wawerskie jest rozległym podmokłym terenem, pozostałością starorzecza Wisły. Obecnie znajduje się tutaj Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy. Niewątpliwie krajobraz Wawra wyróżnia się na tle infrastruktury innych dzielnic stolicy.

Po Wawrze można spacerować godzinami, ale coś ciekawego dla siebie znajdą też miłośnicy kultury. Wawerskie Centrum Kultury (tworzy je 6 osiedlowych klubów) organizuje warsztaty, zajmuje się edukacją kulturalną, prowadzi wiele różnych projektów. Już w 2018 r. do użytku oddane zostaną Kulturoteki – nowe ośrodki z lokalami biblioteki i WCK, czytelniami, dostępem do komputerów, atrakcjami plenerowymi (np. bazar). Fani sportu z kolei powinni zapoznać się z ofertą Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Nadwiśle (boisko do piłki nożnej i koszykówki, plac zabaw). W ogólnym rozrachunku jednak Wawer jest ubogi w obiekty sportowe. Wymienić można jeszcze halę widowiskowo-sportową, pływalnię, skatepark oraz wielofunkcyjny obiekt sportowo-rekreacyjny Syrenka. To na tym ostatnim obiekcie można bardzo ciekawie spędzić popołudnie całą rodziną. Znajduje się tutaj boisko do siatkówki i badmintona, ścianka do wspinaczki, skocznia do skoków w dal, skatepark, ścieżka zdrowia. Można też zagrać w ping-ponga, szachy, warcaby. Dzieci z chęcią bawią się na placu zabaw. Dodatkowo na terenie obiektu znajdują się wiaty oraz muszla koncertowa. Jest w czym wybierać.

Kompleksowe zakupy mieszkańcy tej dzielnicy mogą zrobić w rodzinnym centrum handlowych Ferio Wawer. Znajduje się tutaj 50 sklepów, klub fitness, sala zabaw, obiekty gastronomiczne i wiele innych. Centrum handlowe powstało w budynku dawnej fabryki i jest miejscem, gdzie spotkały się ze sobą nowoczesność i historia. Ferio Wawer współpracuje z WCK oraz lokalnym samorządem, stając się areną dla kulturowych przedsięwzięć. To ciekawe miejsce nie tylko na mapie dzielnicy, ale także całej Warszawy. Nie brakuje opinii, że Ferio Wawer to najładniejsza galeria handlowa Warszawy. Oczywiście na Wawrze znajdziemy też liczne hipermarkety i dyskonty spożywcze.


 

Komunikacja

Główne ciągi komunikacyjne to ulice: Płowiecka, Wał Miedzeszyński, Trakt Lubelski, Bronisława Czecha, Patriotów, Korkowa. Ważnym punktem jest także most Siekierkowski. Mieszkańcy mogą korzystać z licznych przystanków PKP oraz SKM. Most Siekierkowski łączy Mokotów, Pragę Południe oraz Wawer – to drugi najczęściej uczęszczany most Warszawy.

Komunikacja na Wawrze opiera się na kolei, a linie autobusowe stanowią dopełnienie miejskiego organizmu. Wciąż trwają prace koncepcyjne nad poprawą komunikacji – niektóre obszary Wawra są bardzo słabo skomunikowane z resztą Warszawy (np. Aleksandrów).

Nowe inwestycje

Z racji charakteru największej dzielnicy Warszawy (zabudowa jednorodzinna, wille, stare dworki, styl świdermajerski), powstają tutaj przede wszystkim kameralne inwestycje. Przykładem jest osiedle Willa pod Dębami. Za budowę odpowiada Argali Development. Kameralny apartamentowiec znajduje się w Aninie, obok lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Na sprzedaż wystawiono 27 apartamentów w modnych wśród warszawiaków metrażach – od 49 do 126 m2. Na parterze są apartamenty z ogródkami. Poza tym mieszkańcy będą mogli korzystać z podziemnych garaży.

Miasteczko Wawer to inwestycja, za którą odpowiada Mera Pnefal. Kameralne osiedle znajduje się w otoczeniu lasów. Czterokondygnacyjny budynek powstaje na bazie już istniejącej konstrukcji i mieści 63 mieszkania, rowerownię, komórki lokatorskie. Osiedle wyróżnia się przeszklonymi budynkami i zieloną ścianą (pnącze wspinające się po elewacji). Metraż od 36 do 89 m2. Na sprzedaż 1, 2, 3, 4-pokojowe apartamenty. Oferta jest skierowana przede wszystkim do osób, które cenią sobie bliskość natury oraz świeże powietrze.

Krymax oferuje mieszkania w bliźniaczej zabudowie przy ul. Poprawna 12. Inwestycja spodoba się przede wszystkim rodzinom i osobom, które cenią sobie spokój. Również w tym przypadku – co typowe dla Wawra, nieopodal rozpościera się las.

W Starym Aninie przy ul. Bosmańskiej 1 można zamieszkać na kameralnym osiedlu. Osiedle składa się z 8 samodzielnych lokali oraz z garażu podziemnego, który pomieści 10 samochodów. Architektura osiedla znakomicie wpisuje się w niepowtarzalny klimat Anina. Mieszkania wyposażone są w balkony, ogródki – metraż od 50 do 130 m2.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

OSIEDLE MŁODYCH Spółka z o.o.

OSIEDLE MŁODYCH Spółka z o.o. powstała w 2010 r. Przedmiotem jej działalności jest realizacja własnych inwestycji mieszkaniowych oraz świadczenie usług w zakresie zastępstwa inwestycyjnego powierzonych przedsięwzięć budowlanych.

Jako deweloper Spółka wybudowała dwie inwestycje mieszkaniowe:

Osiedle domów wielorodzinnych z garażem podziemnym CAMPO VERDE przy ul. Żegańskiej 38, 38A, 38B, 38C, 38D, 38E, 38F, 38G w Warszawie,
Zespół dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych w typie kamieniczek z garażem podziemnym OSADA OJCÓW przy ul. Osada Ojców 17 i 19 w Warszawie.
Jednym z kolejnych proponowanych projektów deweloperskich Spółki jest budowa osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Celulozy w Warszawie – obecnie w realizacji.

Jako Inwestor Zastępczy Spółka zrealizowała dla:

Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” w Warszawie budowy:
budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym przy ul. Chodakowskiej 24 w Warszawie,
zespołu budynków wielorodzinnych z usługami i garażem podziemnym OSIEDLE BEGONII przy ul. Begonii 5 i 7 w Warszawie,
oraz aktualnie prowadzi realizacje:
budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym przy ul. Śląskiej w Warszawie
Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej „Grenadierów” w Warszawie budowę:
budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym przy ul. Ostrobramskiej 126 w Warszawie.

Polecamy również inwestycje:

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Riviera Park

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. ul. Krzyżówki

Riviera Park

Osiedle Stella

Warszawa, Bemowo, Jelonki Południowe, ul. ul. Człuchowska/Siemiatycka

Osiedle Stella

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

Lake Park

Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. ul. Kłobucka

Lake Park

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 27

Wolne Miasto - etap IV

Klonowy Zakątek

Warszawa, Ursus, ul. Ochocka

Klonowy Zakątek

Enclave

Mazowieckie, Pruszków, ul. Bolesława Prusa 45

Enclave

Sokółka Zielenisz

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. JANKI BRYLA

Sokółka Zielenisz

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

Inwestycja METROBIELANY Budynek C, Etap 3

Warszawa, Bielany, ul. Nocznickiego 25 A

Inwestycja METROBIELANY Budynek C, Etap 3