Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Domy Ville Pod Skocznią

Rodzaj inwestycji: Domy na sprzedaż
Adres inwestycji: Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Potoki
Metraż: od 116.57 - do 116.57 m2
Termin oddania: 3 kw. 2018
Rynek pierwotny
Telefon:    (22) 5... Wyświetl numer

Lista domów

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji Ville Pod Skocznią

Ville pod Skocznią to jedyna taka inwestycja na Mokotowie, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Parku pod Skocznią.Przy jej projektowaniu zwróciliśmy szczególną uwagę na zróżnicowane potrzeby mieszkańców stolicy. Dlatego w naszej ofercie znalazły się zarówno wysokiej klasy apartamenty, jak i domy.

Ville pod Skocznią to jedyna taka inwestycja na Mokotowie, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Parku pod Skocznią. Przy jej projektowaniu zwróciliśmy szczególną uwagę na zróżnicowane potrzeby mieszkańców stolicy. Dlatego naszą ofertę dedykujemy wszystkim tym, którzy pragną zamieszkać w otoczeniu sprzyjającym kultywowaniu życia rodzinnego, w kameralnej i dyskretnej atmosferze. Domy z kominkiem ulokowane w przyjaznej okolicy są świetnym miejscem dla każdego – bliskość przyrody i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza pozwolą zregenerować siły po intensywnym dniu. Dla klientów, którzy chcieliby zakupić nowoczesne szeregi Warszawa Mokotów to jedna z najlepszych lokalizacji, gwarantująca dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską oraz stwarzająca możliwość różnorodnego spędzania czasu – na rekreacyjnych terenach zielonych lub w kilku ośrodkach sportowych i kulturalnych, znajdujących się również w bliskim sąsiedztwie Villi pod Skocznią. Ponadto chcemy podkreślić, że projekty zawsze realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów profesjonalizmu – współpracujemy z najlepszymi architektami i inżynierami, dzięki którym wybudowane przez nas osiedla są bezpieczne i estetyczne.

Nasi klienci mogą wybierać spośród wysokiej klasy apartamentów i domów. Zadbaliśmy także o szereg udogodnień – zarówno jeśli chodzi o domy, jak i o obszar całego osiedla – tak, by w Villach pod Skocznią swoje miejsce odnaleźli wszyscy zainteresowani zakupem nowej nieruchomości. Apartamenty i domy zostały wybudowane w wielu różnych metrażach, a w razie wystąpienia zapotrzebowania na naprawdę dużą powierzchnię, istnieje opcja połączenia kilku lokali, co stwarza właściwie nieograniczone możliwości aranżowania pomieszczeń i dostosowania ich do indywidualnych potrzeb. Pełni komfortu mieszkania w Villach pod Skocznią dopełnia rozległość terenów zielonych, na których powstają zaplanowane inwestycje. Na rynku nieruchomości w takiej kategorii jak apartamenty na sprzedaż dzielnica Warszawa Mokotów pozostaje jedną z najlepszych lokalizacji właśnie m.in. ze względu na wyjątkowo malowniczy krajobraz.

Gdzie jesteśmy?
Lokalizacja Villi pod Skocznią została bardzo szczegółowo przemyślana. Mieszkania powstają w starannie wyselekcjonowanym miejscu, które z jednej strony znajduje się w urokliwym i spokojnym zakątku Mokotowa, a z drugiej daje możliwość bardzo szybkiego dojazdu do centrum miasta. Teren osiedla sąsiaduje z Parkiem pod Skocznią oraz Parkiem Królikarnia, co sprzyja uprawianiu wielu aktywności na świeżym powietrzu – od spacerów, po sporty wyczynowe (tym bardziej, że w niedużej odległości od inwestycji znajdują się także centra rekreacyjne, takie jak Park Wodny Warszawianka czy tor łyżwiarski Stegny). Niedaleko Villi pod Skocznią zlokalizowane są również przystanki autobusowe oraz stacje metra, dzięki którym jesteśmy w stanie dotrzeć do centrum nawet w 9 minut. Mokotów w Warszawie cieszy się niezmiennie dużą popularnością, warto więc zostać jego mieszkańcem i w pełni korzystać zarówno z uroków przyrody, jak i z zalet wynikających z życia w bliskości dużego miasta.

Szczegóły inwestycji

  • Dostępne metraże:od 85 do 147 m²
  • Lokalizacja:5 minut od Centrum, blisko metra Wilanowska
  • Typy:domy i mieszkania z tarasami lub ogrodami
  • Opcje:możliwość łączenia domów
  • Korzyści:salon z kominkiem w każdym domu
  • Miejsca postojowe:dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym
Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Mokotów – to tutaj chcą mieszkać warszawiacy

Mieszka tutaj ponad 217 tys. osób, sama dzielnica, znajdująca się w lewobrzeżnej części stolicy, zajmuje powierzchnię ok. 35 km2. Mimo tak gęstego zaludnienia nie można mówić o braku komfortu – zabudowa mieszkaniowa jest bardzo różnorodna. Znajdziemy tutaj wille, bloki z wielkiej płyty, klimatyczne kamienice, nowoczesne osiedla mieszkaniowe i apartamentowce. Co ciekawe, na Mokotowie znajduje się połowa apartamentowców najwyższej klasy w skali Polski. Warto dodać, że w plebiscycie Gazety Wyborczej ankietowani wskazali, że najchętniej zamieszkaliby właśnie na Mokotowie.

Mokotów to teren mocno zurbanizowany, ale miłośnicy przyrody znajdą tutaj również coś dla siebie. Odpocząć można w licznych parkach (np. Park Morskie Oko ze stawem, Skwer Małkowskich, Park Arkadia, Pola Mokotowskie, Dolina Służewiecka). Własne warzywa można uprawiać na terenie ogródków działkowych w Królikarni. Mokotów rozciąga się na terenach górnego i dolnego tarasu skarpy wiślanej, co sprawia, że obszar ten niewątpliwie jest bardzo malowniczy. Nieocenione walory przyrodnicze ma Jeziorko Czerniak, które jest największe w Warszawie (19,5 ha). Obecnie jest to rezerwat przyrody. Atrakcją dla mieszkańców są też liczne zbiorniki wodne, wiele z nich zarybiono.

Krajobraz Mokotowa zdobią liczne ambasady i placówki dyplomatyczne. Pod względem historycznym i architektonicznym ciekawy jest Służewiec Przemysłowy. Dawniej znajdowały się tutaj tereny przemysłowe. Obecnie powstają w tej części Mokotowa wciąż nowe ośrodki handlowo-usługowe, na czele z Galerią Mokotów, i obiekty biurowo-biznesowe (m.in. Curtis Plaza, GTC). Wiele z wysokich i nowoczesnych biurowców stworzono na bazie dawniej istniejących budynków. Podobno do Służewca codziennie do pracy dojeżdża aż 100 tys. osób.

Na mapie Mokotowa z pewnością wyróżnia się siedziba Telewizji Polskiej, Polskiego Radia oraz Szkoła Główna Handlowa – najstarsza uczelnia ekonomiczna w Polsce. Oczywiście do tej listy należy dopisać Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. Z kolei Sadyba to ta część Mokotowa, która kojarzy się miłośnikom seriali z Klanem, a miłośnikom zakupów z centrum handlowym Sadyba Best Mall. Dla miłośników wycieczek rowerowych przygotowano tutaj ciekawą atrakcję – Szlak Latarni Gazowych. Sadyba to dzielnica willowa, spokój ducha po męczącym dniu w pracy odzyskać można w małym, spokojnym i urokliwym Parku Szczubełka.

Atrakcją Mokotowa jest Kopiec Powstania Warszawskiego (punkt widokowy) z najdłuższymi schodami w Warszawie (400 stopni).

Na Mokotowie znajduje się bardzo dużo lokali handlowo-usługowych i gastronomicznych. Rozrywkę zapewniają zróżnicowane kluby. Na zakupy warto udać się do Galerii Mokotów. Znajduje się tutaj kino, 32 restauracje i 235 sklepów – liczby mówią same za siebie. Wśród głównych usługodawców wymienić można dwa banki, aptekę, Empik, salony fryzjerskie Jean Louis David i L’oreal Proffesionel, biura podróży, sklepy z różnych branż (np. RTV/AGD, moda), supermarkety i sklepy spożywcze. Po zakupach można zregenerować siły w Alei Smaków, gdzie znajdują się restauracje serwujące smakołyki z całego świata.

Życie towarzyskie tętni w kultowych już Boston Port (flagowe danie to zupa rybna), kawiarni Relaks, Gringo Bar (właścicielem jest Bilon, członek hip-hopowego składu Hemp Gru, więc z pewnością spotkamy tam raperów).

Mokotów to zatem zróżnicowana zabudowa mieszkaniowa, z najbardziej luksusowymi apartamentami w Polsce i klimatycznymi kamienicami, piękne parki, rozbudowana oferta handlowo-usługowa i liczne biurowce na Służewcu. Chyba każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Komunikacja

Przez Mokotów przechodzi linia metra. Połączenie z centrum zapewnia most Siekierkowski. Oczywiście do innych dzielnic i centrum można dojechać korzystając z komunikacji autobusowej (np. linie 117, 141, 189, 192) i tramwajowej (np. linie 10, 17, 18). Mieszkańcy mogą też korzystać z komunikacji kolejowej. Najważniejsze arterie Mokotowa: Wisłostrada, Al. Niepodległości, A. Wilanowska, ul. Czerniakowska, U. Puławska, ul. Woronicza.

Za trzy lata ma zakończyć się budowa Mostu Południowego, który połączy Mokotów i Wilanów z Wawrem. W ramach jednej z największych inwestycji Tramwajów Warszawskich ma powstać też aż 20 km nowych torowisk. Nowa trasa tramwajowa ma połączyć Wole, Dworzec Zachodni, Ochotę z Mokotowem i Wilanowem. Trasa powinna zostać oddana do użytku do 2021 r.

Nowe inwestycje

Mokotów ma bardzo zróżnicowaną zabudowę mieszkaniową. Coraz liczniej na tym terenie powstają nowoczesne i luksusowe osiedla mieszkaniowe. Ciekawą propozycją jest Jaśminowy Mokotów (Skanska) – mieszkania na sprzedaż 1- i 5-pokojowe, w stylu skandynawskim. Prace budowlane są obecnie na etapie stanu surowego otwartego. Skanska oferuje mieszkania z prawem własności gruntu i gwarancją BREEAM. Całe osiedle zasilane będzie tylko energią wiatrową. W ramach inwestycji zaplanowano stworzenie przestrzeni do odpoczynku – mieszkańcy będą mogli odetchnąć w parku z kompleksem rekreacyjnym, poczytać książkę przy stawie czy pospacerować w ogrodach między budynkami. Jaśminowy Mokotów to niska, kameralna zabudowa, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i technologii. Dostępne będą mieszkania na sprzedaż od 27 do 117 m2 (apartamenty).

Vena Mokotów (Vantage Development) oferuje mieszkania na sprzedaż od 37 do 42 m2. Inwestycja zakłada powstanie trzech nowoczesnych budynków mieszkalnych z garażem podziemnym. Otoczenie osiedla jest rozbudowane – znajdują się tutaj szkoły, przedszkola, przychodnie, centra handlowe. Osoby aktywne skorzystają z chęcią ze znajdującego się nieopodal Toru łyżwiarskiego Stegny, kortów tenisowych.

Nowy Mokotów to bardzo duża inwestycja Echo Investment – docelowo ma powstać aż 690 mieszkań, realizację przedsięwzięcia podzielono na 4 etapy. W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania o bardzo zróżnicowanym metrażu i różnej liczbie pokoi – to z pewnością bardzo elastyczna oferta. Atutem osiedla jest lokalizacja – dobra komunikacja, w pobliżu znajduje się biznesowe centrum Mokotowa, więc dojazd do pracy nie powinien zająć dużo czasu.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Cieślewskich 53

od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00

Novisa Development, dawniej Nasze Miasteczko Development, jest jednym z największych w Polsce deweloperów specjalizujących się w jednorodzinnym budownictwie mieszkaniowym. Działając od 2001 roku zrealizowaliśmy na rynku aglomeracji warszawskiej kilkanaście inwestycji o łącznej powierzchni ponad dziewięćdziesięciu tysięcy metrów kwadratowych, w których mieszka kilka tysięcy zadowolonych klientów. Nasza stabilna pozycja i wieloletnie doświadczenie to gwarancja pewnej i bezpiecznej drogi do Państwa wymarzonego domu lub mieszkania. Kierujemy się przekonaniem, że miejsce, w którym mieszkamy to jeden z najważniejszych elementów naszego życia, dlatego też tak dużą wagę przywiązujemy do przyjaznych i ciekawych rozwiązań architektonicznych. Pomagają nam w tym wieloletnie doświadczenie oraz otwartość na nowe trendy i ciągłe poszukiwanie nowych inspiracji. Robimy wszystko, aby w sposób indywidualny podchodzić do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Polecamy również inwestycje:

Chwarzno Polanki

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Chwarzno Polanki, ul. Chwarznieńska

Chwarzno Polanki

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

WILLA OCHOTA

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Mszczonowska 9

WILLA OCHOTA

Lira Park

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Lirowa

Lira Park

Placu Unii

Gdynia, Śródmieście, CENTRUM, ul. WŁADYSŁAWA IV

Placu Unii

Apartamenty przy Woronicza

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza

Apartamenty przy Woronicza

Sokółka Zielenisz

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Janki Bryla

Sokółka Zielenisz

Villa Bociania

Warszawa, Ursynów, Ursynów, ul. Bociania

Villa Bociania

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 39

Wolne Miasto - etap IV

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawski Świt

Warszawa, Bródno, ul. Poborzańska

Warszawski Świt

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Osiedle Coopera

Warszawa, Jelonki , ul. Gen. Meriana C. Coopera

Osiedle Coopera

Roentgena

Warszawa, Stary Imielin, ul. Roentgena

Roentgena

RIVERFRONT APARTMENTS

Gdańsk, Stare Miasto, Śródmieście, ul. Kamienna Grobla 30

RIVERFRONT APARTMENTS

APARTAMENTY OKOPOWA 59A

Warszawa, Wola, Powązki, ul. OKOPOWA 59A

APARTAMENTY OKOPOWA 59A