Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Osiedle Młodych

Rodzaj inwestycji: Domy
Adres inwestycji: Mazowieckie, Lesznowola, ul. Wilgi
Metraż: od 71.51 - do 153.60 m2
Termin oddania: oddane do użytku
Telefon:    513 08... Wyświetl numer

Lista domów

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji Osiedle Młodych

Osiedle Młodych  to już  piąta  nasza inwestycja w tej okolicy. Uzupełniając ofertę Siedliska Konwalie 3 i Naszych Magnolii. Na  południu  aglomeracji warszawskiej   na  obrzeżach  Ursynowa , w odległości 2,5 km od ulicy Puławskiej budujemy  nowe   nasze  osiedle - Osiedle Młodych. Nowy  projekt  zlokalizowany  jest   w  modnej podwarszawskiej  gminie  Lesznowola pomiędzy   istniejąca   zabudową  jednorodzinną.

Inwestycja   składa się z dwóch  niezależnych  etapów - ETAP  I  i  ETAP  II. Osiedla  nawiązuje   do  idei  projektowych  występujących w  architekturze skandynawskiej  zarówno po przez  podejście do funkcjonalności osiedla jak i estetyki. I tak, efektem prac projektowych jest układ urbanistyki eliminujący ruch samochodów z wewnętrznych powierzchni wspólnych osiedla i dedykowanie tej przestrzeni mieszkańcom. Proste formy architektoniczne, duże przeszklenia w częściach dziennych zapewniające stały  kontakt z zielonym otoczeniem, małe funkcjonalne jednostki mieszkalne, system zawężania dostępu gwarantujący eliminacje niechcianych gości... to środowisko w którym będziecie  państwo  czuć się  komfortowo. Osiedle Młodych zapewnia bezpieczeństwo i możliwość stałego nadzoru nad dziećmi. Oprócz wspomnianej przestrzeni wspólnej  każdy  dom oczywiście posiada własny ogródek.

W naszej ofercie na tym osiedlu występują domy od  72 m2 do 145 m2. Różnorodne  powierzchnie  a  w szczególności   te z mniejszym metrażem to szansa dla  rodzin  szukających spokojnego zakątka  w  przystępnej  cenie  zamiast warszawskiego mieszkania dostajecie państwo dom ze wszystkimi jego atutami. Standardem jest już program naszego domu: duża powierzchnia dzienna  plus 2, 3, 4 sypialnie na piętrze. W  alei  dojazdowej  rozdzielającej poszczególne etapy  osiedla  znajdują się  garaże  i   stanowiska postojowe  dla  mieszkańców.

Dojazd  do centrum  Warszawy, od trasy Krakowskiej przez Magdalenkę, możliwość szybkiego dojazdu koleją do Warszawy lub Piaseczna, bliskość infrastruktury handlowej (CENTRUM/ JANKI, AUCHAN, LEROY MERLIN / MYSIADŁO), niedaleko budowanej trasy N-S, szybko  rozwijająca się  infrastruktura edukacyjna  na terenie  gminy Lesznowola to wszystko stanowi niepodważalny atut tej lokalizacji. 

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

Gemma Inwestycje

Jesteśmy warszawską firmą deweloperską z ponad 20 letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w tworzeniu unikalnych przestrzeni do życia. Oferujemy komfortowe Wille miejskie, przestronne mieszkania w wysokim standardzie w Warszawie, domy w przystępnej cenie przy granicy Warszawy w Lesznowoli. Jako bezpieczny deweloper działamy zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz USTAWĄ DEVELOPERSKA z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego tzw. Deweloperską.

Rozpoczęliśmy działalność w 1993 roku jako pracownia architektoniczna GEMMA. W naszej pracowni powstały projekty architektoniczne budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektów komercyjnych takich jak biur, magazynów oraz wiele projektów zrealizowanych wnętrz mieszkalnych, biurowych, gastronomicznych (kluby młodzieżowe, puby) handlowych (sklepy, apteki).

Od 2001 roku firma również nadzorze procesy inwestycyjne. Koordynuje kompleksowo przedsięwzięcia developerskie .

Polecamy również inwestycje:

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 27

Wolne Miasto - etap IV

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Inwestycja METROBIELANY Budynek C

Warszawa, Bielany, ul. Nocznickiego 25 A

Inwestycja METROBIELANY Budynek C

Omulewska 26

Warszawa, Praga Południe, Grochów, ul. Omulewska 26

Omulewska 26

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

Klonowy Zakątek

Warszawa, Ursus, ul. Ochocka

Klonowy Zakątek

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

APARTAMENTY NOWE BEMOWO

Warszawa, Bemowo, ul. ul. Pełczyńskiego

APARTAMENTY NOWE BEMOWO

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Apartamenty Nowy Marysin

Warszawa, Wawer, Marysin, ul. Szpacza

Apartamenty Nowy Marysin