Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Kalinowa

Rodzaj inwestycji: Domy
Adres inwestycji: Dolnośląskie, Wilkszyn, ul. Pod Lasem
Metraż: od 87.00 - do 100.00 m2
Termin oddania: 2018
Telefon:    607 60... Wyświetl numer

Lista domów

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji Kalinowa

Najnowsza realizacja EKDOM to projekt, który obejmuje domy w zabudowie szeregowej oraz dwa niskie budynki wielorodzinne, w których zaplanowano wygodne mieszkania z balkonami lub ogródkami oraz drobne usługi na parterze. 

Osiedle zlokalizowane jest w sąsiedztwie lasu, a jednocześnie blisko centrum Wilkszyna, gdzie jest market, restauracja, a nawet stacja benzynowa. Po sąsiedzku orlik z boiskami, placem zabaw i siłownią.

Dodatkowo świetna infrastruktura sprawia, że dojazd do domu autem czy komunikacją podmiejską nie stanowi najmniejszego problemu. Uroki Wilkszyna od lat przyciągają nowych mieszkańców. Zamieszkaj z nami!

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Dobra lokalizacja Osiedla Kalinowa sprawia, że dojazd samochodem do centrum Wrocławia zajmuje jedynie 20-25 min., a dzięki nowym inwestycjom drogowym jest to doskonałe miejsce zamieszkania dla osób pracujących we Wrocławiu.

Łatwy i szybki dojazd do osiedla zapewnia obwodnica A8 Wrocławia oraz nowo budowana obwodnica Leśnicy łącząca Leśnicę z lotniskiem, której oddanie planowane jest na 2017. Domy budowane są przy ul. Pod Lasem, zaledwie 1 km od granic Wrocławia.

Wyjątkową, naturalną przestrzeń zapewnia pobliski las, zaś budynki znajdują w pobliżu Orlika gdzie znajduje się boisko, plac zabaw, siłownia zewnętrzna.

W pobliżu osiedla znajduje sie market i restauracja Kredens.  Dojeżdżają tutaj autobusy podmiejskie o numerach 923- przystanek 200 m.

Okolica ta od wielu lat przyciąga nowych mieszkańców zauroczonych atmosferą i bliskością przyrody. 

Wyjątkowa lokalizacja i atrakcyjny mikroklimat to jedne obok wysokiej jakości wykonania największe atuty naszej inwestycji.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

EKDOM Sp.J. 

ul. Krótka 1 
55-330 Brzezina 

Spółka Ekdom powstała z miłości tworzenia, pasji projektowania i smaku upiększania wnętrz. Od kilku lat prowadzonej działalności dbamy o prężny rozwój i zdobywamy cenne doświadczenie, które wraz z zespołem specjalistów wykorzystujemy przy kolejnych realizacjach budowanych domów.

Z każdego dnia staramy się wycisnąć jak najwięcej poprzez intensywną pracę i ogromne zaangażowanie. Od początku do końca realizujemy projekty domów w zabudowie jednorodzinnej, szeregowej i bliźniaczej. Bierzemy pełną odpowiedzialność za to, co tworzymy.
Naszym fundamentem jest pełna satysfakcja klientów, dlatego:
kładziemy duży nacisk na wykonanie budynku
stosujemy wysokiej jakości sprawdzone materiały
przywiązujemy ogromną wagę do użyteczności domów
dbamy o detale wykończenia
zapewniamy pełną infrastrukturę osiedla
 
Nasze gwarancje:
Terminowość – dokładamy wszelkich starań, by dom został oddany do odbioru według wcześniej poczynionych ustaleń. Dotrzymujemy złożonych deklaracji, gdyż cenimy sobie nade wszystko czas naszych klientów.
Rzetelność – do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dbamy o to, by wszystkie zastosowane elementy estetyki, użyteczności i wygody zostały wykonane profesjonalnie z zachowaniem wysokiej klasy wykończenia. Wspólnie tworzymy cudowną, magiczną całość.
Dopasowanie – to dom zostaje dopasowany do potrzeb klientów, a nie na odwrót. Dajemy możliwość ingerencji w budynek już podczas jego budowy oraz w razie potrzeby nanosimy zmiany do projektu. Jesteśmy otwarci na samodzielne zaplanowanie elektryki i hydrauliki, by ściśle współgrała z projektem aranżacji wnętrza. Najwyższa jakość i korzystna cena z nami zawsze idą w parze.
Pomoc –pomagamy w wykończeniu mieszkania pod klucz. Polecamy tylko i wyłącznie sprawdzonych wykonawców z którymi współpracujemy na co dzień. Przeprowadzenie prac wykończeniowych z nami to czysta przyjemność.
Uznanie firmy potwierdzają sami zadowoleni klienci, którzy znajdują w naszej ofercie domy swoich marzeń. Polecają nas innym, co sprawia, że domy cieszymy się ogromnym zainteresowaniem, a my chcemy spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Polecamy również inwestycje:

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Apartamenty Nowy Marysin

Warszawa, Wawer, Marysin, ul. Szpacza

Apartamenty Nowy Marysin

Inwestycja METROBIELANY Budynek C

Warszawa, Bielany, ul. Nocznickiego 25 A

Inwestycja METROBIELANY Budynek C

Omulewska 26

Warszawa, Praga Południe, Grochów, ul. Omulewska 26

Omulewska 26

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

APARTAMENTY NOWE BEMOWO

Warszawa, Bemowo, ul. ul. Pełczyńskiego

APARTAMENTY NOWE BEMOWO

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 27

Wolne Miasto - etap IV

Klonowy Zakątek

Warszawa, Ursus, ul. Ochocka

Klonowy Zakątek

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1