Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Apartamenty Apartamenty Raków

Rodzaj inwestycji: Apartamenty na sprzedaż
Adres inwestycji: Warszawa, Włochy, Raków, ul. Borsucza
Metraż: od 28.20 - do 84.57 m2
Termin oddania: 1 kw. 2019
Rynek pierwotny
Telefon:    +48 22... Wyświetl numer

Lista apartamentów

Mapa

Google View

Opis inwestycji Apartamenty Raków

Apartamenty Raków to kolejna, po osiedlu Nowy Raków i Apartamentach Bakalarska, nasza propozycja mieszkaniowa w dzielnicy Włochy.
Dzięki doskonałej lokalizacji i podwyższonym standardzie Apartamenty Raków spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Oto bowiem stworzyliśmy miejsce, które pozwoli Ci żyć tak, jak zawsze chciałeś – wygodnie i przyjemnie.      
Apartamenty Raków to pięć ośmiokondygnacyjnych budynków zlokalizowanych przy ulicy Borsuczej. To szeroki wybór apartamentów (od 1- do 4-pokojowych) oraz równie duży wybór metrażu (od 28 do 85 m2). Dzięki temu masz gwarancję, że znajdziesz dokładnie taką przestrzeń jakiej potrzebujesz – idealnie pasującą do Twojego stylu życia i Twoich oczekiwań. Cechą charakterystyczną tego projektu będą duże zielone patia zaprojektowane w taki sposób, aby łączyły funkcje użytkowe i estetyczne – ponieważ wierzymy, że prawdziwy komfort, to coś więcej niż przestronne wnętrza czy łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury. Choć oczywiście i tego nie mogło zabraknąć i nie zabrakło.

Tylko 5 km – tyle dzieli Apartamenty Raków od centrum Warszawy.
W pobliżu osiedla znajduje się wiele przystanków komunikacji miejskiej, sklepy oraz obiekty sportowo-rekreacyjne. Z kolei miłośnicy spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu idealne miejsce do tego typu aktywności znajdą w oddalonym jedynie o 2 km parku Szczęśliwickim. Wybierając Apartamenty Raków, wszystko czego potrzebujesz, będziesz miał w zasięgu ręki.

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Włochy – w cieniu lotniska

Dzielnica ta zajmuje powierzchnię 28,63 km2 i jest przede wszystkim znana z największego portu lotniczego w Warszawie – Lotniska Chopina.

Włochy charakteryzują się niską zabudową. Powstają tutaj nowoczesne osiedla z kilkukondygnacyjnymi budynkami. Raczej nie znajdziemy w tej dzielnicy wielkich blokowisk. Zieleń jest rozproszona, ale dość liczna. Wytchnienia można szukać przede wszystkim w dwóch parkach: Stawach Cietrzewia (piękny starodrzew) oraz Parku Kombatanta (znajdziemy tutaj malownicze Stawy Koziorożca). Włochy to również liczne zieleńce. Mieszkańcy mogą korzystać ponadto z 5 studni wody oligoceńskiej. Przy ul. Iłżeckiej oraz Rybnickiej znajdują się zabytkowe aleje drzew.

Włochy w najnowszym rankingu najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy zajęły wysoką czwartą lokatę. To najlepsze miejsce dla rodzin z dziećmi.

W ramach inwestycji udało się dokonać rewitalizacji Fortu V Włochy – m.in. zlikwidowano zieleń niszczącą oryginalne mury i wybudowano aleję spacerową. Fort VI Okęcie również został uporządkowany i przygotowany dla spacerowiczów.

Dla fanów sportu przygotowano Ośrodek Sportu i Rekreacji Włochy – obiekt składa się z basenu sportowego, basenu rekreacyjnego, hali sportowej (dostosowanej do zawodów na poziomie wojewódzkim). We Włochach mamy ponadto wiele siłowni na świeżym powietrzu i niezwykle ciekawy plac sportowo-rekreacyjny nad Stawami Cietrzewia.

Niewątpliwie ciekawym ośrodkiem kultury jest ADA – Artystyczny Dom Animacji. Powstał on w przedwojennym kinie ADA. Poza licznymi warsztatami i imprezami kulturalnymi, odbywają się tutaj również projekcje filmów polskiego i światowego kina. Sala kinowo-koncertowa pomieści 60 osób. Dom Kultury Włochy to przede wszystkim imprezy cykliczne, np. Slajdowisko (cykl spotkań podróżniczych), Muzyczne Co Nieco, Teatralna Scena Talentów, Baju Baj (przedstawienia teatralne dla dzieci).

We Włochach znajduje się kilka centrów handlowych i hipermarkety. Największym obiektem jest Centrum Łopuszańska 22. Są tutaj sklepy, restauracje i kawiarnie, lokale usługowe, perfumeria, drogerie. W strefie ekonomicznej działa Biedronka, Media Expert i Azja Market. W Centrum Łopuszańska znajduje się aż 50 sklepów odzieżowych – również polskich projektantów. Kupujący mogą zrobić zakupy w strefie mody popularnej, strefie marek oraz strefie desingu z showroomem. Mniejsze zakupy można zrobić np. na Bazarku Nowe Włochy albo w Centrum Kleszowa.

Komunikacja

Przez Okęcie biegną trasy wylotowe ze stolicy – AL. Jerozolimskie oraz al. Krakowska. Wskazać trzeba także na Południową Obwodnicę Warszawy i obwodnicę Nowolazurową. Komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta. Mieszkańcy mogą korzystać z kilkunastu linii autobusowych, linii tramwajowych, SKM, WKD. Dojazd do centrum zajmuje ok. 15 minut.

Nowe inwestycje

Włochy są coraz chętniej wybierane jako lokalizacja inwestycji deweloperskich. Powstaje tu dużo osiedli, przede wszystkim z niską zabudową – w związku z bliskością lotniska. Camélia (inwestycja Bouygues Immobilier) to rodzinne osiedle z szerokim wyborem metraży i dogodnym dojazdem do centrum.

Monte Verdi to 4-kondygancyjny budynek w otoczeniu zieleni, z dwupoziomowym garażem. Metraż od 29 do 82 m2. Niedaleko znajdują się Stawy Koziorożca, Park Cietrzewia oraz Park Kombatantów.

Królów Polskich to nowoczesne osiedle w Starych Włochach, mieszkania o powierzchni od 23 do 59 m2, funkcjonalne i nowoczesne. Dostępne także mieszkania 6-pokojowe.

Rezydencja Chrobrego to nowe apartamenty w Starych Włochach. Budynek ma 3 kondygnacje i nadano mu kształt litery C – w środku znajduje się reprezentacyjny dziedziniec. Metraż od 30 do 110 m2, liczba pokoi od 1 do 4.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

Radius Projekt

ul. Rakowska 6 (sprzedażowo budynek 9)
02-237 Warszawa

Pon-Pt: 10.00-18.00
Sobota: 10.00-15.00

Radius Projekt to Grupa Kapitałowa, która od ponad 20 lat działa na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, odnosząc liczne sukcesy.
Profil biznesowy Grupy obejmuje szeroko rozumianą działalność deweloperską, obejmującą realizację inwestycji komercyjnych oraz mieszkaniowych. W 2010 roku firma wydzieliła strukturę organizacyjną zajmującą się realizacją inwestycji mieszkaniowych i dla niej zarezerwowała nazwę Radius Projekt. W 2012 roku Radius Projekt rozszerzył swoją działalność o Generalne Wykonawstwo inwestycji mieszkaniowych. Kapitał Grupy Radius Projekt jest w całości polski. Firma od początku istnienia jest związana z polskim rynkiem nieruchomości. Obecnie Radius Projekt zalicza się do największych polskich firm na rynku nieruchomości w Polsce. Grupa posiada stabilną pozycję finansową i bogaty portfel inwestycyjny. Na tle branży spółka charakteryzuje się bardzo dobrze przygotowanymi inwestycjami, dużym doświadczeniem rynkowym, atrakcyjnymi projektami i korzystnymi cenami zakupu gruntów.

Działalność Deweloperska
    
Zakres działalności firmy Radius Projekt
Radius Projekt jest deweloperem mieszkaniowym. Spółka aktualnie jest obecna tylko na rynku warszawskim. Radius Projekt działa w segmencie popularnym i segmencie o podwyższonej jakości. Do tej pory spółka zajmuje się realizacją jedynie osiedli mieszkalnych. Grupa Radius Projekt oddała do użytkowania już ponad 1500 mieszkań, a w budowie na ten moment jest kolejnych 1400. Radius Projekt jest również generalnym wykonawcą swoich inwestycji oraz zarządza zrealizowanymi inwestycjami.  
W celu polepszenia jakości oferowanych przez nas mieszkań zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej działalności o Generalne Wykonawstwo. Nasza kadra jest doświadczona i wyspecjalizowana w budownictwie mieszkalnym, co potwierdza zadowolenie naszych klientów oraz fakt wywiązywania się z terminów w zakresie oddawania budynków do użytku. Bycie generalnym wykonawcą naszych inwestycji pozwala nam jeszcze bardziej optymalizować koszt wytworzenia mieszkań, co przyczynia się do poprawienia stosunku jakości do ceny oferowanych przez nas mieszkań i apartamentów. Kontrolowanie całości procesu wykonawstwa, pozwala nam również zminimalizować ryzyko związane z niestabilnością finansową firm budowlanych.

Zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowymi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również nasze usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Firma postanowiła skorzystać ze swojego 20-letniego doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi aby rozszerzyć swoje usługi o zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi. Dzięki własnej firmie zarządczej firma jest w stanie dokładnie kontrolować stan technicznych wybudowanych budynków i przez profesjonalną konserwację obniżać ich koszt utrzymania

Kapitał Grupy Radius Projekt jest w całości polski. Firma od początku istnienia jest związana z polskim rynkiem nieruchomości. Obecnie Radius projekt zalicza się do największych polskich firm na rynku nieruchomości w Polsce.

Polecamy również inwestycje:

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Roentgena

Warszawa, Stary Imielin, ul. Roentgena

Roentgena

Placu Unii

Gdynia, Śródmieście, CENTRUM, ul. WŁADYSŁAWA IV

Placu Unii

Willa Wiślana

Warszawa, Tarchomin , Nowodwory, ul. Mikołaja Trąby

Willa Wiślana

Apartamenty Królewskie

Warszawa, Wilanów, ul. Oś Królewska

Apartamenty Królewskie

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 39

Wolne Miasto - etap IV

Villa Bociania

Warszawa, Ursynów, Ursynów, ul. Bociania

Villa Bociania