Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Apartamenty Nowy Marysin

Rodzaj inwestycji: Apartamenty
Adres inwestycji: Warszawa, Wawer, Marysin, ul. Szpacza
Metraż: od 30.79 - do 92.56 m2
Termin oddania: 3 kw. 2019
Telefon:    22 847... Wyświetl numer

Lista apartamentów

Mapa

Google View

Opis inwestycji Apartamenty Nowy Marysin

Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy. Dzięki temu wszystkie potrzeby dnia codziennego przyszli mieszkańcy będą mogli zaspokoić na miejscu.

W bliskiej okolicy zbiegu ulic Płowieckiej i Marsa planujemy oddać w kilku etapach ok. 850 mieszkań w najbardziej poszukiwanych i nowoczesnych rozkładach. Węzeł komunikacyjny w okolicy, wyjątkowo dobrze rozwinięty w tej części warszawy system komunikacji miejskiej oraz bliskość centrum handlowego Promenada powodują, że życie w tej okolicy z pewnością zadowoli wszystkich przyszłych mieszkańców Osiedla.

  • nowoczesna architektura,
  • funkcjonalne rozkłady mieszkań,
  • mieszkania w metrażu od 31 do 92 m kw.,
  • osiedle przystosowane do całodobowej ochrony i monitoringu,
  • doskonała lokalizacja,

W pierwszym etapie tej wyjątkowej inwestycji zaprojektowaliśmy 70 lokali mieszkalnych o wysokości 2,65 m. W budynku znajdą się kawalerki o powierzchni 31– 37 m kw., najczęściej poszukiwane mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 46 do 50 m kw., mieszkania trzypokojowe w kompaktowym rozkładzie o łącznej powierzchni 55 m kw., ale także bardziej przestronne od 62 do  65 m kw. Na osoby, które potrzebują większych przestrzeni będą czekały lokale czteropokojowe o powierzchni 92 m kw.

W projekcie każdego lokalu znalazły się przestronne pokoje dzienne z otwartymi kuchniami, ustawne sypialnie, łazienki i miejsca w holach przeznaczone na zabudowę garderobianą. Do każdego mieszkania w inwestycji będzie przynależał balkon lub ogródek. Nie zabraknie też miejsca dla najmłodszych mieszkańców – jesteśmy w trakcie projektowania placu zabaw, który wkomponuje się w otaczającą przestrzeń.
 
FUNKCJONALNOŚĆ
Każdy kolejny etap inwestycji Apartamenty Nowy Marysin został przemyślany w najdrobniejszym szczególe. Projektując układy mieszkań postawiliśmy na klasyczne i niezmiennie funkcjonalne rozwiązania, zapewniając wysoki komfort życia i bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom.

TERMINY REALIZACJI
Rozpoczęcie budowy: I kwartał 2018r.
Zakończenie budowy: III kwartał 2019r.

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Wawer – największa dzielnica Warszawy

Wawer zajmuje powierzchnię 79,7 km2, co czyni go największą warszawską dzielnicą. Znajduje się po prawej stronie Wisły. Wawer jest zielony – na jego obszarze znajduje się duża część Mazowieckiego Parku Krajobrazowego (m.in. Rezerwat leśny im. Jana III Sobieskiego), pełen mniejszych i większych jeziorek (np. Jezioro Torfy). Dla Wawra typowa jest zabudowa jednorodzinna, również drewniana. Spacerując po ulicach można znaleźć wiele starych wilii, będących znakami historii.

Co ciekawe, mimo ogromnego obszaru, Wawer jest również najmniej zaludnioną dzielnicą Warszawy – mieszka tutaj ok. 4% ludności stolicy. Zabudowa dzielnicy jest bardzo luźna.

Wśród ważniejszych obiektów Wawra wymienia się: Zakole Wawerskie, Zakłady Wytwórcze Aparatury Wysokiego Napięcia, pomnik Józefa Piłsudskiego, Karczmę Wawerską (dzisiaj mieści się tutaj Zajazd Napoleoński), cmentarz żydowski, Instytut Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka, Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Z czym kojarzy się Wawer? Z zielenią (prawie 35% dzielnicy zajmują lasy), brakiem wielkomiejskiej zabudowy i silnymi więzami lokalnymi. To wspaniałe miejsce dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek. Do najciekawszych miejsc Wawra należą Marysin Wawerski (dzisiaj wielkomiejskie osiedle, dawniej były tutaj dwie osady; warto zobaczyć wojenną nekropolię oraz rezerwat przyrody), Falenica (piękne, świdermajerskie wille i zabytkowa gminna elektrownia), Anin (willowe osiedle, dawniej o charakterze letniskowym), Międzylesie i Radość (dawne miejscowości letniskowe). Zakole Wawerskie jest rozległym podmokłym terenem, pozostałością starorzecza Wisły. Obecnie znajduje się tutaj Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy. Niewątpliwie krajobraz Wawra wyróżnia się na tle infrastruktury innych dzielnic stolicy.

Po Wawrze można spacerować godzinami, ale coś ciekawego dla siebie znajdą też miłośnicy kultury. Wawerskie Centrum Kultury (tworzy je 6 osiedlowych klubów) organizuje warsztaty, zajmuje się edukacją kulturalną, prowadzi wiele różnych projektów. Już w 2018 r. do użytku oddane zostaną Kulturoteki – nowe ośrodki z lokalami biblioteki i WCK, czytelniami, dostępem do komputerów, atrakcjami plenerowymi (np. bazar). Fani sportu z kolei powinni zapoznać się z ofertą Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Nadwiśle (boisko do piłki nożnej i koszykówki, plac zabaw). W ogólnym rozrachunku jednak Wawer jest ubogi w obiekty sportowe. Wymienić można jeszcze halę widowiskowo-sportową, pływalnię, skatepark oraz wielofunkcyjny obiekt sportowo-rekreacyjny Syrenka. To na tym ostatnim obiekcie można bardzo ciekawie spędzić popołudnie całą rodziną. Znajduje się tutaj boisko do siatkówki i badmintona, ścianka do wspinaczki, skocznia do skoków w dal, skatepark, ścieżka zdrowia. Można też zagrać w ping-ponga, szachy, warcaby. Dzieci z chęcią bawią się na placu zabaw. Dodatkowo na terenie obiektu znajdują się wiaty oraz muszla koncertowa. Jest w czym wybierać.

Kompleksowe zakupy mieszkańcy tej dzielnicy mogą zrobić w rodzinnym centrum handlowych Ferio Wawer. Znajduje się tutaj 50 sklepów, klub fitness, sala zabaw, obiekty gastronomiczne i wiele innych. Centrum handlowe powstało w budynku dawnej fabryki i jest miejscem, gdzie spotkały się ze sobą nowoczesność i historia. Ferio Wawer współpracuje z WCK oraz lokalnym samorządem, stając się areną dla kulturowych przedsięwzięć. To ciekawe miejsce nie tylko na mapie dzielnicy, ale także całej Warszawy. Nie brakuje opinii, że Ferio Wawer to najładniejsza galeria handlowa Warszawy. Oczywiście na Wawrze znajdziemy też liczne hipermarkety i dyskonty spożywcze.


 

Komunikacja

Główne ciągi komunikacyjne to ulice: Płowiecka, Wał Miedzeszyński, Trakt Lubelski, Bronisława Czecha, Patriotów, Korkowa. Ważnym punktem jest także most Siekierkowski. Mieszkańcy mogą korzystać z licznych przystanków PKP oraz SKM. Most Siekierkowski łączy Mokotów, Pragę Południe oraz Wawer – to drugi najczęściej uczęszczany most Warszawy.

Komunikacja na Wawrze opiera się na kolei, a linie autobusowe stanowią dopełnienie miejskiego organizmu. Wciąż trwają prace koncepcyjne nad poprawą komunikacji – niektóre obszary Wawra są bardzo słabo skomunikowane z resztą Warszawy (np. Aleksandrów).

Nowe inwestycje

Z racji charakteru największej dzielnicy Warszawy (zabudowa jednorodzinna, wille, stare dworki, styl świdermajerski), powstają tutaj przede wszystkim kameralne inwestycje. Przykładem jest osiedle Willa pod Dębami. Za budowę odpowiada Argali Development. Kameralny apartamentowiec znajduje się w Aninie, obok lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Na sprzedaż wystawiono 27 apartamentów w modnych wśród warszawiaków metrażach – od 49 do 126 m2. Na parterze są apartamenty z ogródkami. Poza tym mieszkańcy będą mogli korzystać z podziemnych garaży.

Miasteczko Wawer to inwestycja, za którą odpowiada Mera Pnefal. Kameralne osiedle znajduje się w otoczeniu lasów. Czterokondygnacyjny budynek powstaje na bazie już istniejącej konstrukcji i mieści 63 mieszkania, rowerownię, komórki lokatorskie. Osiedle wyróżnia się przeszklonymi budynkami i zieloną ścianą (pnącze wspinające się po elewacji). Metraż od 36 do 89 m2. Na sprzedaż 1, 2, 3, 4-pokojowe apartamenty. Oferta jest skierowana przede wszystkim do osób, które cenią sobie bliskość natury oraz świeże powietrze.

Krymax oferuje mieszkania w bliźniaczej zabudowie przy ul. Poprawna 12. Inwestycja spodoba się przede wszystkim rodzinom i osobom, które cenią sobie spokój. Również w tym przypadku – co typowe dla Wawra, nieopodal rozpościera się las.

W Starym Aninie przy ul. Bosmańskiej 1 można zamieszkać na kameralnym osiedlu. Osiedle składa się z 8 samodzielnych lokali oraz z garażu podziemnego, który pomieści 10 samochodów. Architektura osiedla znakomicie wpisuje się w niepowtarzalny klimat Anina. Mieszkania wyposażone są w balkony, ogródki – metraż od 50 do 130 m2.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

APM Development

ul. Bartycka 63a lok 25

  • poniedziałek – piątek 08:30-18:00
  • sobota 10:30-15:30

APM Development to grupa deweloperska składająca się ze spółek celowych powoływanych do realizacji inwestycji mieszkaniowych. Zarząd APM tworzą doświadczeni przedsiębiorcy, od lat związani z rynkiem nieruchomości i sektorem budowlanym, którzy z pasją i zaangażowaniem oddają się realizacji kolejnych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

Od 2003 roku realizujemy osiedla mieszkaniowe na terenie Warszawy. Oferujemy mieszkania i domy między innymi w dzielnicach: Mokotów, Ursynów i Bemowo. W swoim dorobku mamy ponad 1000 mieszkań wybudowanych w różnych inwestycjach, między innymi: Osiedle Samarytanki na Targówku, Osiedle Nowa Wola na Woli oraz Słoneczne Tarasy na Bemowie. APM Development w obecnej formie funkcjonuje od 2005 roku. Taka struktura organizacyjna pozwala spółkom celowym zapewniać profesjonalną obsługę i kontrolę nad realizowanymi projektami oraz podnosi bezpieczeństwo finansowe inwestycji. Od 2006 roku APM Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Developerskich i w relacjach Klient – Deweloper stosuje Kodeks Dobrych Praktyk.

Zapewnienie Nabywcy bezpiecznego zakupu mieszkania i minimalizowanie ryzyka finansowego w trakcie jego budowy to dla nas sprawa priorytetowa. Gwarantem bezpieczeństwa każdej z realizowanych przez nas inwestycji jest Bank, który niezależne od wpłat dokonywanych przez przyszłych mieszkańców, zapewnia stałe finansowanie projektu. Środki wpłacane z tytułu podpisanych umów są lokowane na zastrzeżonym rachunku i znajdują się pod kontrolą Banku współfinansującego przedsięwzięcie. Klientom proponujemy partnerską umowę deweloperską w równym stopniu zabezpieczającą Kupującego i Sprzedającego oraz jasne i przejrzyste zasady zakupu mieszkania. Sprzedaż rozpoczynamy dopiero w momencie uzyskania prawomocnego pozwolenia na budowę, a przyszły lokator otrzymuje od nas pełną informację o inwestycji i jej najbliższym otoczeniu oraz komplet dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytu. W umowie jasno określamy termin zakończenia budowy, a wpłaty poszczególnych transz następują dopiero po zakończeniu danego etapu budowlanego, na podstawie okazanego Nabywcy protokołu zakończenia robót.

Polecamy również inwestycje:

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

Inwestycja METROBIELANY Budynek C

Warszawa, Bielany, ul. Nocznickiego 25 A

Inwestycja METROBIELANY Budynek C

Omulewska 26

Warszawa, Praga Południe, Grochów, ul. Omulewska 26

Omulewska 26

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

Klonowy Zakątek

Warszawa, Ursus, ul. Ochocka

Klonowy Zakątek

APARTAMENTY NOWE BEMOWO

Warszawa, Bemowo, ul. ul. Pełczyńskiego

APARTAMENTY NOWE BEMOWO

Apartamenty Nowy Marysin

Warszawa, Wawer, Marysin, ul. Szpacza

Apartamenty Nowy Marysin

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 27

Wolne Miasto - etap IV

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV