Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Apartamenty APARTAMENTY NOWE BEMOWO

Rodzaj inwestycji: Apartamenty na sprzedaż
Adres inwestycji: Warszawa, Bemowo, ul. ul. Pełczyńskiego
Metraż: od 43.98 - do 103.36 m2
Termin oddania: 2 kw. 2019
Rynek pierwotny
Telefon:    22 847... Wyświetl numer

Lista apartamentów

Mapa

Google View

Opis inwestycji APARTAMENTY NOWE BEMOWO

 • Pierwsza łopata na placu budowy nowoczesnej inwestycji na Bemowie została wbita. Przy ul. Pełczyńskiego wznosi się Osiedle Apartamenty Nowe Bemowo.

  Ukształtowana zabudowa dzielnicy zapewnia miejski charakter Osiedla, a rozwijająca się infrastruktura okolicy niesie za sobą liczne udogodnienia dla obecnych i przyszłych mieszkańców. Proste bryły budynków wkomponowane w zagospodarowane otoczenie pozwolą na nowo odkryć charakter warszawskiego Bemowa.

   Apartamenty Nowe Bemowo to projekt w zasięgu ręki dla wszystkich tych, którzy myślą o zakupie mieszkania. Miejsce dla siebie znajdą tu osoby, które uważają, ze nadszedł moment zakupu swojego pierwszego „M”. Przyszli i obecni studenci Wojskowej Akademii Technicznej znajdą idealne lokum nieopodal swojej uczelni. Ten projekt idealnie sprawdzi się również jako inwestycja oszczędności, ponieważ położenie Osiedla zapewnia szybki najem wykończonych mieszkań. Rodziny, które poszukują większych powierzchni, także odnajdą tu lokale odpowiadające im potrzebom.

 • nowoczesna architektura,
  funkcjonalne rozkłady mieszkań,
  mieszkania w metrażu od 34 do 103 m kw.,
  osiedle przystosowane do całodobowej ochrony i monitoringu,
  doskonała lokalizacja w sąsiedztwie stacji II linii metra,
   
  LOKALIZACJA
 • W projektowaniu Osiedli niezwykle ważne jest ich usytuowanie na mapie Warszawy. Kierując się potrzebami naszych Klientów postanowiliśmy zrealizować nowy projekt na Bemowie.

  Inwestycja Apartamenty Nowe Bemowo sprosta wszystkim wymaganiom, bowiem położona jest wsąsiedztwie wielu centrów handlowych, m. in. Tesco, Wola Park, Decathlon, rekreacyjnych isportowych. Wokół Osiedla znajduje się wiele żłobków, przedszkoli i szkół. W pobliżu położony jest również Park Górczewska.

   Dodatkowo, dzięki gęstej siatce ulic bez problemu dotrą stąd Państwo w każdy zakątek stolicy. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się wiele przystanków autobusowych i tramwajowych, z których można dotrzeć do wszystkich dzielnic Warszawy. Nieopodal Osiedla zaplanowano stacje II linii Metra, które pozwoli ominąć codzienne korki w drodze do pracy i szkoły.

   ARCHITEKTURA I ROZKŁADY MIESZKAŃ

 • Budowa Apartamentów Nowe Bemowo odbędzie się w dwóch etapach. Na parterze zjadą się lokale usługowe, które zapewnią rozwój Osiedla w jego własnej przestrzeni. Między budynkami Osiedla zaprojektowaliśmy patio do użytku przyszłych mieszkańców, na którym znajdą się również ogródki przynależne do lokali gastronomicznych, dzięki czemu latem to miejsce będzie tętniło życiem.

   W pierwszym sześciopiętrowym budynku znajdzie się 125 mieszkań. Przestrzeń stwarzająca ogromne możliwości pozwoliła nam zadbać o potrzeby wszystkich Klientów, dlatego w inwestycji znajdą się mieszkania jednopokojowe o powierzchni niespełna 34 m kw., dwupokojowe o powierzchni od 44 do 55 m kw., a także trzypokojowe w metrażu od 48 do 72 m kw. Dla sprostania wymaganiom większych rodzin zaprojektowaliśmy mieszkania cztero- i pięciopokojowe o powierzchni nawet 100 m kw. Wszystkie lokale będą dostępne z balkonami, tarasami lub ogródkami. W każdym z mieszkań znajdą się pokoje dzienne z aneksami kuchennymi, sypialnie i łazienki. W holach wygospodarowaliśmy przestrzeń na zabudowę garderobianą.

 • TERMINY REALIZACJI
  Rozpoczęcie budowy: II kwartał 2017r.
  Zakończenie budowy: II kwartał 2019r.
Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Bemowo – nieco zapomniana dzielnica

Bemowo istnieje na mapie Polski od XV w. W XIX w., za sprawą handlu produktami z bemowskich sadów i ogrodów, dzielnica zyskała na znaczeniu i ostatecznie stała się głównym zielonym obszarem Warszawy. W międzywojniu doszło do intensywnej urbanizacji tego terenu – dążono do stworzenia miasta-ogrodu na obrzeżach stolicy. Dzisiaj Bemowo rozwija się i stara się doścignąć inne dzielnice stolicy, z różnym skutkiem. Z pewnością Bemowo ma swoją magię, jednak mieszkańcy narzekają na małą ilość kawiarni czy klubów i na to, że są tutaj takie miejsca, które po prostu nie tętnią życiem.

Bemowo zajmuje powierzchnię ok. 25 km2 i znajduje się w lewobrzeżnej części miasta. Miłośnicy spacerów mogą odpocząć w Lesie Bemowskim, w którym znajdują się dwa rezerwaty przyrody: Kalinowa Łąka i Łosiowe Błota. W tym drugim często można stanąć oko w oko z łosiem. Łosiowe Błota to fragment dzikiej przyrody w mieście. Na terenie rezerwatu zlokalizowano szlak rowerowy i ścieżkę przyrodniczo-dydaktyczną.

Na Bemowie powstaje coraz więcej kawiarni, gdzie można odpocząć i porozmawiać z przyjaciółmi. Poza popularnymi sieciówkami (np. Costa) znajdziemy tutaj również klimatyczne mniejsze kawiarnie (np. CieKawa, klubokawiarnia Sąsiedzi, Zakręcona Cafe).

Do końca 2018 r. na Bemowie ma powstać Ogród Zmysłów (przy ul. Irzykowskiego). W tym magicznym ogrodzie, za pomocą specjalnych urządzeń interaktywnych, starsi i młodsi będą mogli sprawdzić swój słuch, wzrok, dotyk, smak czy węch. Mieszkańcy i odwiedzający będą mogli korzystać chociażby ze zbiornika wodnego z kaskadą, tablic do rysowania kredą, luster zniekształcających, megafonu.

Inną ciekawostką na Bemowie jest pole do gry w disc golfa. Zgodnie z planami, pole ma być bezpłatne oraz ogólnodostępne. Disc golf polega na tym, że gracze starają się trafić piłką nie do dołka, ale do specjalnego kosza. Fani sportu mogą również skorzystać z obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Obrońców Tobruku, lodowiska i odwiedzić Aleję Sportów Miejskich, przy ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego. W Alei znajdują się siłownie, boisko wielofunkcyjne, skatepark. Można tutaj zagrać w siatkówkę, bule, koszykówkę czy bike polo. To z pewnością jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc dzielnicy.

Rodziny z dziećmi z pewnością nie będą się nudziły na Bemowie – z okazji 15-lecia dzielnicy powstało 15 nowych placów zabaw. Dzieci mogą korzystać z karuzeli tarczowych, huśtawek, wielofunkcyjnych zestawów zabawowych. Dużą atrakcją dla najmłodszych jest również plac zabaw oraz linarium w Parku Górczewska.

Kompleksowe zakupy można zrobić w Galerii Handlowej Bemowo, przy ul. Powstańców Śląskich 126. Znajdziemy tutaj min. Carrefour, Cinema City, RTV Euro AGD, Camaieu, Orsay, Sephora, CCC, Deichmannn, Yes, Vision Express, Pizza Hut – łącznie skorzystać można z usług ok. 70 sklepów oraz odpocząć w 6 restauracjach i kawiarniach.

Komunikacja

Dojazd do Bemowa jest możliwy dzięki komunikacji autobusowej (np. linie 112, 122, 167, 171, 184) i tramwajowej (np. linie 28, 35, 71). Główne arterie dzielnicy to ul. Powstańców Śląskich oraz ul. Górczewska. Na tym skrzyżowaniu znajdują się przystanki trzech linii tramwajowych oraz dziewięciu linii autobusowych.

Warto dodać, że w ramach budowy II linii warszawskiego metra trwają prace nad budową podziemnej kolejki w kierunku Bemowa i Targówka. Na Bemowie mają docelowo powstać trzy stacje (skrzyżowanie ul. Powstańców Śląskich i ul. Górczewskiej (przy Urzędzie Dzielnicy Bemowo), skrzyżowanie ul. Górczewskiej i ul. Lazurowej, na Chrzanowie).

Nowe inwestycje

Bemowo – podobnie jak inne dzielnice – rozrasta się. Powstają nowe bloki na terenach zarządzanych przez spółdzielnie, na terenach powojskowych oraz na gruntach prywatnych, zarządzanych przez deweloperów.

Apartamenty Nowe Bemowo to mieszkania na sprzedaż, od 34 do 106 m2, opcjonalnie z tarasem i ogrodem. Inwestycja spodoba się osobom ceniącym nowoczesne miejskie budownictwo, funkcjonalne rozkłady mieszkań i dogodną komunikację z resztą miasta (bliskość II linii metra). Deweloper zaplanował rozmieszczenie na parterze lokali usługowych, chcąc wesprzeć rozwój infrastruktury handlowo-usługowej. Warto dodać, że niedaleko znajdują się centra handlowe i Park Górczewska.

Miłośników odpoczynku na łonie natury zainteresować może Zielone Bemowo – za inwestycję odpowiada Cordia. Urokliwe osiedle z wewnętrznym parkiem dla mieszkańców, licznymi alejkami, placami zabaw ma zostać oddane do użytku w 2019 r. Atutem osiedla jest brak ruchu samochodowego na dziedzińcu oraz nieszablonowa estetyka. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się ciszą i spokojem po męczącym dniu w pracy. Dogodny jest metraż mieszkań – od 32 do 118 m2.

Single, pary i rodziny z dziećmi mogą znaleźć swoje wymarzone mieszkanie na Bliskim Bemowie – inwestycja Grupo Lar. Bliskie Bemowo to osiedle z funkcjonalnymi kawalerkami i przestronnymi mieszkaniami liczącymi do 4 pokoi. W odległości 550 m od osiedla znajduje się stacja metra. Bliskie Bemowo to połączenie spokoju i odpoczynku na łonie natury z bliskością centrum. Zielona okolica z pewnością zachęca do aktywności fizycznej. Interesujące jest zaplanowane patio czy elegancka recepcja w budynkach.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

APM Development

ul. Bartycka 63a lok 25

 • poniedziałek – piątek 08:30-18:00
 • sobota 10:30-15:30

APM Development to grupa deweloperska składająca się ze spółek celowych powoływanych do realizacji inwestycji mieszkaniowych. Zarząd APM tworzą doświadczeni przedsiębiorcy, od lat związani z rynkiem nieruchomości i sektorem budowlanym, którzy z pasją i zaangażowaniem oddają się realizacji kolejnych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

Od 2003 roku realizujemy osiedla mieszkaniowe na terenie Warszawy. Oferujemy mieszkania i domy między innymi w dzielnicach: Mokotów, Ursynów i Bemowo. W swoim dorobku mamy ponad 1000 mieszkań wybudowanych w różnych inwestycjach, między innymi: Osiedle Samarytanki na Targówku, Osiedle Nowa Wola na Woli oraz Słoneczne Tarasy na Bemowie. APM Development w obecnej formie funkcjonuje od 2005 roku. Taka struktura organizacyjna pozwala spółkom celowym zapewniać profesjonalną obsługę i kontrolę nad realizowanymi projektami oraz podnosi bezpieczeństwo finansowe inwestycji. Od 2006 roku APM Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Developerskich i w relacjach Klient – Deweloper stosuje Kodeks Dobrych Praktyk.

Zapewnienie Nabywcy bezpiecznego zakupu mieszkania i minimalizowanie ryzyka finansowego w trakcie jego budowy to dla nas sprawa priorytetowa. Gwarantem bezpieczeństwa każdej z realizowanych przez nas inwestycji jest Bank, który niezależne od wpłat dokonywanych przez przyszłych mieszkańców, zapewnia stałe finansowanie projektu. Środki wpłacane z tytułu podpisanych umów są lokowane na zastrzeżonym rachunku i znajdują się pod kontrolą Banku współfinansującego przedsięwzięcie. Klientom proponujemy partnerską umowę deweloperską w równym stopniu zabezpieczającą Kupującego i Sprzedającego oraz jasne i przejrzyste zasady zakupu mieszkania. Sprzedaż rozpoczynamy dopiero w momencie uzyskania prawomocnego pozwolenia na budowę, a przyszły lokator otrzymuje od nas pełną informację o inwestycji i jej najbliższym otoczeniu oraz komplet dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytu. W umowie jasno określamy termin zakończenia budowy, a wpłaty poszczególnych transz następują dopiero po zakończeniu danego etapu budowlanego, na podstawie okazanego Nabywcy protokołu zakończenia robót.

Polecamy również inwestycje:

Osiedle DEKO

Warszawa, Bemowo, ul. Budy

Osiedle DEKO

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

Wola 01 etap 2

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Redutowa 25

Wola 01 etap 2

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Wolne Miasto - etap IV bud.C

Gdańsk, ul. Cedrowa 27

Wolne Miasto - etap IV bud.C

Osiedle Coopera

Warszawa, Bemowo, Jelonki , ul. Gen. Meriana C. Coopera

Osiedle Coopera

Osiedle Życzliwa Praga

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga

City Sfera

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Budki Szczęśliwickie 33

City Sfera

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Omulewska 26

Warszawa, Praga Południe, Grochów, ul. Omulewska 26

Omulewska 26